Благодійна акція «Ліки замість квітів»

Відповідно листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо звернення Комітету волонтерів при Запорізькій облдержадміністрації від 15.08.2017 № 2936/03.2-18 «Про сприяння у проведенні благодійних акцій для допомоги Українській армії», ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» прийняло участь у благодійній акції «Допоможемо Українській армії».

з 01 вересня до 01 жовтня 2017 року було організовано збір медикаментів: жарознижуючі, противірусні, кардіопрепарати, протиалергічні, проти кишково-шлункових захворювань, від кашлю, краплі для очей, засоби особистої гігієни, тощо.

Зібрані ліки будуть передані підрозділу воєнної служби правопорядку «Сармат», з якими вже понад чотири роки училище підтримує дружні стосунки і заплановано зустріч на 13.10.2017 року, з нагоди свята Дня визволення міста Запоріжжя.

 

 

 

 

Акцію, за участю учнівської молоді ДНЗ «ЗВПУ», організували та провели: бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна та соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.