Мистецький проект «Український куточок» у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» триває!

Така вже задумка народилася у мріях Голови методичної комісії професій художнього напряму, викладача спец. дисциплін Прокоф’євої Анжели Миколаївни – відродити український куточок, у звичайному переході ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».  

Училище, це місце де потрібно концентрувати свою увагу на навчанні і ніби ні відволікатися на сторонні речі, але і добрий настрій та естетична насолода також сприяє підвищенню якості сприймання учбової інформації!

Приємно не просто мріяти, а ще й діяти при цьому, тим паче що в тебе є підтримка й однодумці!

Так, у 2015-2016 навчальному році було зроблено перший крок – декор арочної перегородки у переході у Художнє відділення. І цей крок виявився дуже вдалим.

Директор ДНЗ «ЗВПУ» Кондратьєв Ігор Іванович завжди підтримує добрі ідеї, тому, побачив гарний початок і допоміг придбати тканину для продовження проекту – декору вікна, бо він завжди радіє інноваційним ідеям, які не тільки прикрашають наш заклад, але і позиціонують його як найкращій, де працюють дійсні фахівці свого діла, виховуючи конкурентоспроможних професіоналів! Бо у всі свої проекти ми залучаємо своїх вихованців, а вони із радістю підхоплюють наші ідеї долучаючись до них! Так створюються творчі групи – команди, до яких приєднуються і інші, не байдужі до краси люди.

Сьогодні в нашому закладі відбулося маленьке свято – захист дипломних робіт в групі № 11, професії «Декоратор вітрин. Флорист». Багато гарних робіт в техніках флористики і батику виконали учні під керівництвом викладача Прокоф’євої Анжели Миколаївни та майстра виробничого навчання Гудзь Аліни Юріївни! Однією з таких цікавинок є декорування вікна в українському стилі, яке виконала Колодій Вероніка (керівник диплому Прокоф’єва А.М.). Полотняна тканина, з набивним малюнком, ніби продовжує тематику української оселі, бо прикрашене вікно завжди додає затишок та комфорт.

При оздобленні полотна, для штори, було використано багато декоративних елементів ручної роботи, а саме: дерев’яні намистинки, кольорова парчева тасьма, мотузки, з яких були сплетені коси та кисті, тощо.

Багато годин плідної праці витратили й Вероніка й Анжела Миколаївна, але воно того було варто! Креативний дизайн вдало переплівся із старовинною культурою українського народу, презентуючи сучасний погляд на предмети побуту наших пращурів.

А дипломна робота Козак Христини – декоративний надпис «Ласкаво просимо», та декоративнє  панно для оздоблення протилежної стіни ( керівник Прокоф’єва А.М.), гарно продовжили тематику «Українського куточка».

Оздоблення частини переходу у художнє відділення буде продовжуватися тому, що цією ідеєю захопилися не тільки Ігор Іванович, Анжела Миколаївна, учні. Свої пропозиції до облаштування «Українського куточку» внесли: Заступник директора з виховної робои Хімченко Наталія Юріївна, що до розташування напису «Ласкаво просимо», та розмішення яскравої фото сесії «По-Українськи», яку так вдало виконав викладач живопису та класний керівник гр.№ 15 Прокоф’єв Євген Олександрович зі своїми вихованцями, Заступник директора з навчальної роботи Граур Ірина Вячеславівна, яка запропонувала зробити ці фото у вінтажному стилі, навіть Старший майстер,виконуючий обов’язки Заступник директора з господарської діяльності внесла декілька цікавих ідей, які обов’язково будуть втіленні у життя.

Дякую вам, шановні колеги, за допомогу і добру пораду.

Так що по-переду у нас багато ідей що до втілення проекту! Як то кажуть: «Гуртом і батька легше бити»! Тільки у нашому випадку ні кого не потрібно бити! Потрібно творче працювати допомагаючи одне одному! Від цього і для діла краще і на дущі приємніше.

 Долучайтеся і ви до нашої справи, якщо цікаво буде, з радістю приймемо й вашу допомогу, і слідкуйте за нашими успіхами! Далі ще цікавіше буде!

Бажаю успіхів і натхнення усім, хто завітав до нашого сайту!

 

 

 

 

 

 

 

З повагою, Голова методичної комісії професій художнього напряму, викладач спец. дисциплін Прокоф’єва А.М.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.