Ветеран живе поруч

Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учні Запорізького вищого професійного училища Сабірова Юлія, Олексій Литовка, Вікторія Наріжняк, разом з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною, відвідали учасників війни, які живуть в Орджонікідзевському районі.

Зустріч з ветераном війни, ветераном праці Терьохіною Клавдією Василівною залишила приємні спогади у волонтерів, які прийшли з подарунками провідати і привітати ветерана за місцем проживання.

Клавдія Василівна розповідала учням про воєнні та післявоєнні роки, показувала фотографії, згадувала про те, що довелося пережити у воєнний час і про те, як живеться зараз.

Такі зустрічі виховують і шанобливе ставлення до старшого покоління, і створюють умови для розвитку у юнаків і дівчат високих моральних якостей, ініціативи.

Ветерани – часті гості на всіх святкових заходах, що проводяться в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». 6 травня 2016 року ветерани війни були запрошені на концертну програму «Мужність і відвага крізь покоління», присвячену 71 річниці Перемоги над нацизмом в Європі.

У концертній програмі звучали пісні воєнних років у виконанні учасників художньої самодіяльності.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Представники учнівського самоврядування поклали квіти біля пам’ятника на Алеї Бойової Слави.

Багато років минуло від дня Перемоги в травні 1945 року, але й сьогодні подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму.

1 IMG_1086 IMG_1087 IMG_1088 IMG_1101 IMG_1103 IMG_1170 _o3gPbHk1oY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео до статті 1

Відео до статті 2

Соціальний педагог Сергєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.