Проходження переддипломної виробничої практики на підприємстві учнів групи 11 за професією « Флорист»

Згідно навчального плану з 04.05.017 по 31.05.017 , учні групи № 11 за професією: «Флорист» після отримання знань з теоретичного навчання за даною професією, виходять на переддипломну виробничу практику на підприємства. Проходження практики – невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої  трудової  діяльності.

Працюють вони на  державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області. Учні успішно проходять виробничу практику на таких підприємствах, як «Гайдар плюс», «Лего пласт», «Варіант Н», ВПЗ Новоіванівка, Ганнівський НВК 1-3 ст..

Під час проходження виробничої практики, учні використовують знання, вміння та навички, які вони придбали на уроках теоретичного та виробничого навчання в стінах  ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Керівництва підприємств висловлюють подяку навчальному закладу ДНЗ «Запорізьке ВПУ» за високий рівень набутих знань, вмінь та навичок учнів за професією: «Флорист», за якісну підготовку майбутніх працівників робітничої професії. Після закінчення навчання,учням буде присвоєна 4 розряд  з професії «Флорист», деякі підприємства запрошують учнів на постійну роботу.

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання              Гудзь Аліна Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.