Досвід та партнерство

Важливим завданням освітнього процесу в вихованні гармонійної особистості та професіонала   своєї справи  є  пошуки шляхів реалізації творчого потенціалу, перейняття досвіду,  здобуття нових корисних творчих партнерських взаємовідносин.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» вкотре виступає партнером запорізької обласної молодіжної організації «Наше щасливе життя» в організації та проведенні великих  міських родинних свят та заходів. Учні та викладачі училища готують та проводять різноманітні творчі майстер-класи з живопису, флористики, декупажу, декорування з природних матеріалів та багато іншого.

Так учні, що навчаються за художнім напрямком приймали активну участь в  святкуванні 57-річчя від створення  центрального парку культури та відпочинку “Дубовий Гай” та в великому родинному святі – День мами. Де мали можливість продемонструвати свої професійні навики, розкрити свій творчий потенціал та завести нові цікаві та корисні знайомства. А також приєднатись до благодійного ярмарку та виставок, конкурсів з призами та подарунками, ігор та розваг з аніматорами, до святкових міні-концертів вокально-інструментальних програм.

Участь в таких заходах в якості партнерів надає учням впевненості в собі в важливості і актуальності своїх професій та загалом дарує гарний настрій та новий досвід і враження. А в мешканців міста є можливість безпосередньо побачити переваги навчання в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».

CE_lihcUhh4 eanUjDYGzyE y0RNrsGp5u8 iftmrijWk8g PGHzKJYVMII _nf8YhHElN0 rcQ6fCzkGsc ClQmI_VFcNI Zlt3iQLJ2rs 6zcqqlMUqN4 R2iuQ3uUVoU t3yEUZnYRTM 686wzHVP3kM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна

Майстер в.н. Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.