Європейський день парків

Щорічно 24 травня відзначається  Європейський день парків. Він був заснований федерацією EUROPARC Federation і вперше проводився в 1999 році.

Дата святкування була обрана у зв’язку з тим, що саме 24 травня 1909 року в Європі були створені перші Національні парки. Швеція стала першою європейською країною, в якій була встановлена система національних парків. У перший рік після прийняття закону в Швеції були відкриті дев’ять національних парків. Через деякий час її приклад наслідували й інші країни Європи.

Тому, 23 травня 2017 р.  у ДНЗ ЗВПУ  з учнями, які мешкають у гуртожитку викладачі спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна та Бочарова Тетяна Петрівна провели тематичну виховну годину.

Викладачи познайомили учнів з історією виникнення свята та поглибили знання щодо традицій святкування Європейського дня парків у різних країнах за допомогою відповідного відеоролика, який самотужки зробили  самі ж учні.

Учні дуже активно відповідали на питання вікторини «Найкращі парки». Наприкінці заходу всі  прийшли до висновку, що охоронювані природні території — безцінна частина природної і культурної населення Європи. І завдання кожної країни — зміцнити міжнародну солідарність в справі охорони та захисту природних територій, викликати суспільну підтримку роботи національних парків і заповідників.

 

 

 

Викладач спецдисциплін  Войтюк Тетяна Миколаївна

Викладач спецдисциплін  Бочарова Тетяна Петрівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.