МІСЬКИЙ КОНКУРС “ПЕРЛИНА ЗАПОРІЖЖЯ”

23 жовтня 2018 року на базі ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” відбувся відбірковий етап творчих робіт для участі у міському конкурсі „Перлина Запоріжжя”.

Міський конкурс „Перлина Запоріжжя” проводиться щорічно, відповідно до рішення Запорізької міської ради від 21.12.2016 № 14 «Про фінансування заходів з питань сім’ї та молоді на 2017 рік», «Міської програми підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя» та про внесення змін до рішень міської ради від 25.12.2015 № 18, від 31.01.2014 № 27 (зі змінами та доповненнями)».

Метою конкурсу є підтримка всесвітньої та національної культури, сприяння та відродження історичних цінностей України, виховання національно-патріотичних почуттів,збереження народних, родинних традицій, природньої краси та гармонії, виявлення та всебічна підтримка творчої молоді та сімей міста.

Кращі творчі роботи учнівської молоді Запорізького вищого професійного училища, які було відібрано членами жюрі, відправлено 25 жовтня 2018 року до Управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради з метою подальшої участі в міському конкусі „Перлина Запоріжжя”.

Номінація – фоторобота:

Борисюк Олена (гр. № 10) – “Чаруючий Дніпрогес”;
Демешко Маргарита (гр. № 06) – “Зимова примха”
Гріхно Анастасія (гр. № 19) – “Барви”;
Гоц Олена (гр. № 14) – “Весняна симфонія”

Номінація – вокальне мистецтво:

Сєргєєва Олена Анатоліївна (соціальний педагог) – “Україна – це ми!”

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.