Відкритий виховний захід до Дня захисника України

З нагоди святкування Дня захисника України в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище», 04.10.2018 року класний керівник групи № 04 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», Краєва Світлана Вікторівна, провела відкритий виховний захід «В житті завжди є місце подвигу». На заході були присутні: заступник директора з МВР Кулинич Олена Анатоліївна, заступник директора з НВР Паскарь Наталія Юріївна, соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, учні групи № 04 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник». Також були запрошені почесні гості: Волохова Любов (випускниця ДНЗ «Запорізьке ВПУ» гр. № 16 за професією «ОКН. Контролер-касир») – учасниця бойових дій, рядовий солдат Гаубично-самохідно-артилерійского дивізіону 54-ї окремої механізованої бригади, радіотелефоніст командирської батареї та Москаленко Степан Петрович – майстер виробничого навчання за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», який проходив службу в Радянській армії у військовій частині № 099344 м. Симферопіль.

На початку виховного заходу класний керівник групи Краєва Світлана Вікторівна розповіла історію виникнення свята. В розповіді були використані фото та відео матеріали Другої Світової, Афганської війн та озброєного конфлікту на сході України.

Цей захід допоміг розкрити ще більший патріотизм до Вітчизни та тих, хто її захищає, тому що, майже кожну родину стосується це лихо. Пам’ять про ці страшні часи для нашої країни та про героїв, які ціною свого життя та здоров’я захищали та продовжують захищати нашу неньку Україну, повинна жити в наших серцях, тому ми зобов’язані вшановувати та поважати наших героїв. Бо завдяки ним ми маємо зараз нагоду дивитись на мирне небо та яскраве сонце над нашими домівками. Після цих слів пам’ять та повагу за відданість своїй країні було вшановано хвилиною мовчання.

Розповіді почесних гостей, Волохової Любові та Москаленка Степана Петровича справили враження на присутніх, а їх розповіді про військове життя дуже зацікавили учнів та викликали багато запитань, на які гості з задоволенням відповіли.

Продовжилось свято привітанням гостей та майбутніх захисників України від учнів групи № 04, які підготували вірш «До Дня захисника Вітчизни» та пісню «Мамо не плач» (Бєлова Маргарита, Кошель Анастасія, Марченко Христина, Козак Рустам). Виступ учнів закінчився бурхливими оплесками.

На завершення учні урочисто вручили квіти гостям та запросили на частування чаєм та солодощами. На пам’ять було зроблено колективне фото.

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий виховний захід, презентацію до заходу підготувала та провела класний керівник – Краєва Світлана Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.