Навчання із грою!

В рамках тижня професійної майстерності «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та «Агент з постачання»  із групою №08 був проведений тематичний квест. Захід було підготовлено і проведено викладачем Войтюк Тетяною Миколаївною.

Квест — це вид змагань, в якому кожен учасник (команда) вирішує різноманітні задачі та шукає відповіді на різні запитання. Перемагає у квесті той, хто виконає усі завдання швидше за інших. Наші викладачи крокують  в ногу з часом. В цьому навчальному році завдання квесту були розроблені з застосуванням новітніх освітніх засобів – інтерактивної дошки та он-лайн ресурсу «Інтерактивні та мультимедійні навчальні блоки LearningApps».

Дивлячись на наших учнів – учасників змагання, відразу було зрозуміло, що боротьба буде не жартівлива і безкомпромісна! Як тільки вони  отримали конверти з першим завданням, так одразу почалося щось неймовірне! Всі учні активно застосовували набуті професійні та міжпредметнізнання, а також вміння використовувати інтерактивну дошку з технологіями WEB 2.0.

Виконуючи конкурсні завдання, учні демонстрували не тільки знання по обраній професії, а й вміння нестандартно мислити, працювати  в команді. Проведений захід був на достатньому рівні, відзначився високою активністю учнів та цікавими видами роботи.

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.