ВІДЕО ТАЙМ «ТИ І ПОЛІЦІЯ»

19 лютого 2018 року на базі гуртожитку Запорізького вищого професійного училища було проведено відео тайм «Ти і поліція».

Протягом двох годин учні, які проживають у гуртожитку: Бондар Софія, Більчук Яна, Сабіров Дмитро, Маковій Анастасія, Котлюба Микита, Яковенко Кристина та Шевчук Ярослав, мали змогу переглянути тематичний мультфільм «Ти і поліція», який підготував фахівець Запорізького міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Зенько Роман Юрійович та обговорити типові ситуації: «Зустріч із поліцейським на вулиці»; «Вас звинувачують у адміністративному правопорушенні (протокол, затримання)»; «Вас викликають у відділення поліції»; «Обшук Вашого рюкзака» тощо.

Роман Юрійович нагадав де можуть проконсультувати чи надати юридичну допомогу, якщо особа опинилась в складній ситуації.

Допомагала учням розібратися з правовою інформацією соціальний педагог навчального закладу – Сєргєєва Олена Анатоліївна, яка роз’ясняла учням як поводитись із поліцією в різних життєвих ситуаціях, як запобігти чи вирішити конфлікти з нею.

Після закічення відео тайму учні отримали практичний порадник «Підлітку про поліцію».

Всім тим, хто хоче захиститись від свавілля поліції та вирішувати питання правовим шляхом розроблено експертами Асоціації УМДПЛ практичний порадник «Поліція під контролем».

Інформацію за даною тематикою можна отримати за посиланням: http://policeundercontrol.org/pc/.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.