«Він був таким добродушним»

Під такою назвою у нашому училищі було проведено сумісний з «Обласною бібліотекою для юнацтва» виховний бібліотечний захід до дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Співробітники «Обласної бібліотеки для юнацтва»: виконуюча обов`язки директора – Писанець Вікторія Володимирівна, завідуюча абонементом – Чучко Світлана Юріївна, методист – Еременко Інна Олексіївна підготували незвичайну розповідь про Тараса Шевченка.

На зустрічі були присутні учні гр. 14(«Декоратор вітрин. Флорист»), гр.10 («Живописець. Флорист»), гр.08 («Агент з постачання. ОКН») . Учні гр.10, Коляда Уляна та Яковлева Кристина, разом з бібліотекарем, Білогороховою Галиною Федорівною, оформили книжкову виставку творів Шевченка та виставку його портретного живопису. 

Учні почули спогади співвітчизників та друзів поета. Микола Костомаров мав дуже дружні стосунки з Тарасом Григоровичем,Олександр Чупебинський, Агата Уськова, побратим поета Варфаломій Шевченко розкрили різні, неймовірні історії, які траплялись з Тарасом.

Розповідь супроводжувалась презентацією – роздуми Богдана Ступки про особисте життя та риси характеру Шевченка, про його щиру доброту до будь якої людини, про те, як його любили діти. «Кого люблять діти, той не дуже поганий чоловік» – казав Микола Костомаров. Його творчість це його душа, в ньому він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий. Це поет, даний Богом, його слово було і є «воістину гуком воскреслої труби архангела”, пише Куліш у “Спогадах про Шевченка” і називає його національним пророком.

Черепова Анастасія (гр.14) прочитала улюблені вірші Тараса Шевченка.

Ми дуже вдячні робітникам «Обласної бібліотеки для юнацтва» за цікавий бібліотечний захід.

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.