Один день з життя училища…

Дванадцяте травня 2016 року – звичайний день, такий же як і багато інших… Але яким насиченим на події він став для життя нашого училища!

Вже зранку в повітрі відчувалася святкова і трохи напружена атмосфера – чи все готово до зустрічі гостей? Бо в цей день ми очікували учасників другого, обласного туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Лицювальників-плиточників».  Поступово прибували поважні гості – члени журі і учасники конкурсу. Після реєстрації і інструктування, відбулося урочисте відкриття. Гостей привітали заступник директора НМЦ ЗПТО Ципріанова С.Г., директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Кондратьєв І.І., інші. А далі  розпочалася напружена робота. Учасники проходили теоретичний  етап конкурсу – комп’ютерне тестування з предметів  професійно-теоретичного циклу,  практичний етап, який включав два види завдання: облицювання вертикальних поверхонь керамічними плитками та укладання тротуарних плиток.

Поки кипіла робота у учасників конкурсу, працювало журі, відбулася зустріч учнів училища з ветеранами. Цей урочистий, але й по-особливому душевний захід відбувся  в рамках тижня класних керівників, що проходить зараз в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». Класні керівники, що організували цю зустріч, презентували цікаві матеріали. Стрілець Н.В. розповіла про свою бабусю, Кавріну Лідію Іванівну, воєнного фельдшера, яка всю війну рятувала поранених бійців, двічі була важко поранена, нагороджена державними нагородами за мужність і відвагу. Прокофьєв Е.О., в рамках роботи клубу з реконструкції воєнних подій, представив форму тих років, в якій воювали наші діди і прадіди. Завдяки зусиллям голови методичної комісії класних керівників Сєргєєвій О.А., яка вела цей захід, зустріч стала такою цікавою і урочистою. А роботи, які приготували учні художнього відділення під керівництвом Прокофєвої А.М., стали символом нашої вдячності присутнім ветеранам, за їх змістовні і цікаві розповіді про ті важкі часи, за натхненні віршовані рядки, присвячені подвигу самопожертви нашого народу. Все менше тих, хто може донести правду про ті важки часи… Тому і є такими цінними ці зустрічі.

А в цей час на третьому поверсі училища готувалася до відкриття виставка фотографій «Шляхи до успіху», присвячена будням і урочистостям, що супроводжують наших учнів в стінах училища, на виробничих практиках на підприємствах міста, позанавчальних виховних заходах. Ця виставка,  оформлена з любов’ю, стала можлива завдяки зусиллям заступника директора з виховної роботи Хімченко Н.Ю., майстрам і класним керівникам, учням.

Завершився цей цікавий, насичений такими важливими для справи виховання нашої молоді і їх підготовки до самостійної виробничої діяльності день урочистостями, на яких переможцям конкурсу фахової майстерності з професії «Лицювальник-плиточник» були вручені грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, цінні призи. Перше місце посів учень ДНЗ «Бердянський БЦПТО» Гордієнко В’ячеслав, друге – учень ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Ішутенко Михайло, третє – учень ДНЗ «Запорізький ПЛ» Максимов Максим. Заступник директора ДНЗ ЗВПУ Граур І.В. привітала всіх переможців конкурсу, а також представника нашого училища Ішутенка Михайла ще й з особистим святом – в цей день у нього був День народження.

Таким насиченим став для нас цей день – дванадцяте травня 2016 року. Завтра буде новий день, нові звершення, нові події. Хочеться побажати, щоб в житті училища, кожного його учня, членів педагогічного колективу, адміністрації і персоналу дні були наповнені такими ж приємними подіями, цікавими знахідками, творчими здобутками.

Фото (7) DSCN7443 DSCN7451 DSCN7453 DSCN7470 DSCN7478 DSCN7492 IMG_0047 IMG_0053 IMG_0040 IMG_0041

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.