Практика на підприємстві

Згідно навчального плану, учні групи № 19 за професією: «Оператор комп’ютерного набору» після отримання знань з теоретичного навчання за данною професією, виходять на виробничу практику на підприємства. Проходження практики – невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої  трудової  діяльності.

Працюють вони на  державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області. Учні успішно проходять виробничу практику на таких підприємствах, як ТОВ «Альвар», ТОВ «АТБ», Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Вознесенівському району .

Під час проходження виробничої практики, учні використовують знання, вміння та навички, які вони придбали на уроках теоретичного та виробничого навчання в стінах  ДНЗ «ЗВПУ».

Дана професійна діяльність вимагає високого рівня розвитку таких особистих якостей, як інтерес до професії, дисциплінованість, старанність, ввічливість, уважність, акуратність, точність і швидкість рухів рук, і розумових операцій.

Керівництво підприємств висловлюють подяку навчальному закладу ДНЗ «ЗВПУ» за високий рівень набутих знань, вмінь та навичок учнів за професією: «Оператор комп’ютерного набору», за якісну підготовку майбутніх працівників робітничої професії. Після закінчення навчання, учням буде присвоєна ІІ-га категорія по професії «Оператор комп’ютерного набору».

ve2hdmrfqau r4yqrmo-aag 2fcva_tzhom j9qp4jiqjg0

 

 

 

 

 

 

 

Майстер в/н                                                                             Паскарь Н.Ю.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.