Година спілкування «Класний вибір»

25 жовтня 2017 року в бібліотеці –філії №4 ЦБС для дітей м. Запоріжжя було проведено годину спілкування «Класний вибір» з учнями ЗЗОШ № 91.

          Цей захід організували завідуюча бібліотекою Оришко Тамара Георгіївна та бібліотекарі – Романець Елла Миколаївна та Ворон Світлана Вікторівна, а також соціальний педагог ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Сергєєва Олена Анатоліївна.

          Бібліотекар Романець Елла Миколаївна донесла до учнів, що майбутня професія – це фаховий вибір кожної людини, який в подальшому дає можливість реалізувати себе не лише як особистість, але і в якості професіонала. Сьогодення несе з собою різноманітний перелік професій, які кожен з нас обирає за своїми здібностями та нахилами, перспективами чи поглядами батьків, тому важливо не помилитися з вибором і розпочати навчатися тому до чого «лежить серце».

          Проблема професійного самовизначення постає сьогодні перед старшокласниками, випускниками шкіл.

          Майстер виробничого навчання ДНЗ «ЗВПУ» Бурдейна Любов Михайлівна провела профорієнтаційну роботу серед присутніх учнів ЗЗОШ № 91. Вона розповіла про підготовку робочих професій художнього, економічно адміністративного та будівельного напрямку училища. Були представлені презентації професій та приклади робіт учнів.

          Бурдейна Любов Михайлівна розповіла майбутнім абітурієнтам про важливість правильного вибору та затребуваність робітничих професій в сучасному суспільстві. Адже робітничі професії – це дефіцит на ринку праці, який необхідно заповнити кваліфікованими та конкурентноздатними працівниками. Це дасть їм можливість здобути затребуваний на ринку праці фах, а згодом успішно розпочати трудову діяльність.

          Учні із задоволенням та великою увагою прослухали надану інформацію, яка стане їм у нагоді при виборі майбутньої професії.

          Година спілкування пройшла у теплій, дружній обстановці і була завершена анкетуванням на тему: «Чи легко з Вами спілкуватися»?..

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання:             Бурдейна Любов Михайлівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.