Креативні рекламісти!

Сучасна освіта потребує педагога, який творчо мислить, вміє прогнозувати свій кінцевий результат, володіє новітніми методами і технологіями навчання. Тому однією з центральних на сучасному етапі є проблема професіоналізму викладачів.Справжній професіонал повинен постійно розвиватися, опановувати новітні технології, активно впроваджувати їх у власну педагогічну діяльність. Незважаючи на розвиток інтернет та хмарних технологій, однією із популярних освітніх технологій сьогодення залишається проектна діяльність.

Вже традиційно,викладач  спецдисципліни «Основи рекламного маркетингу і дизайну»Войтюк Тетяна Миколаївна, наприкінці вивчення курсу проводитьзахист творчих проектів учнів.

Так, 12 грудня2017,   в рамках тижня професійної майстерності з професій «Адміністратор. Агент з постачання»,  учні групи № 19 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  представили та захистили рекламні каталоги  фірм.

У рамках проекту потрібно було створити цілу низку інформаційних продуктів. Це і логотип, де необхідно було поєднати шрифт з готовим зображенням,  і чорно-біла реклама для газети,і кольорова для журналу, і саме головне – необхідно було розробити та представити рекламний каталог продукції фірми.  Для виконання завдань майбутні рекламістиповинні були проявити не тільки фантазію, а й опанувати комп’ютерні  програми Photoshop, CorelDraw.

Учнівські проекти мають оригінальний характер і свідчать про високий ступінь професійної підготовки. У процесі захисту проектів учні переконливо викладали результати своєї роботи, змістовно відповідали на питання не тільки викладача,  а й «своїх колег» – одногрупників.

Сподіваємось, що всі набуті знання та вміння  учні використають  незабаром на виробничий практиці, яка почнеться наприкінці грудня!

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна 

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.