ВИХОВНА ГОДИНА: «80-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА»

23.02.2017 р. в групі 01 («Лицювальник-плиточник. Муляр») пройшла виховна година присвячена державному, громадському, політичному діячеві, журналісту, народному депутату України I – III скликань, одиному із лідерів українського правозахисного руху, багаторічному лідеру Народного Руху України, Герою України В’ячеславу Чорноволу.

Класний керівник Височиненко Надія Вікторівна розповідала про не легке  життя талановитого політика та зачитала 11-ть фактів про В’ячеслава Чорновіла: боровся за Україну; працював різноробом; був тричі одруженим; витримав 83 допити;прокурор, який судив Чорновола має звання «Почесний працівник прокуратури України»; не відмовляв всім, хто до нього звертався з питаннями української справи; від КГБ отримав прізвисько «Нєугомонний»; непохитно вірив у відновлення незалежності України;Чорновіл був кандидатом в президенти України; зрікся присяги на вірність московському цареві; на прощання з В’ячеславом Чорноволом в Києві прийшло близько 200 тис. людей.

Учнями Овдієнком Данилом та Болдовським Вадимом були прочитані цитати, які написав  В’ячеслав Чорновіл.

Цим виховним заходом кл. керівник Надія Вікторівна намагалась донести до учнів всю ту любов та шану до рідної України та до українського народу, яку висловлював В’ячеслав Чорновіл.

Дуже сподобалась учням, та і не могла не сподобатись одна із цитат В’ячеслава Чорновіла:  «Україна розпочинається з тебе!»

 

 

 

 

Кл. керівник:                           Височиненко Н.В.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.