ВІД СУЧАСНОСТІ ДО МИНУЛОГО

Библиотека и была, и будет
Священный храм живых печатных слов,
В ее жрецах ходил и юный Бунин,
И целых тридцать лет – мудрец Крылов.
(Б. Черкасов)

14.09.2016 учні групи № 14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист», група № 15 за професією «Живописець. Флорист»,  групи № 07 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»,  разом з майстрами Кішко Ксенією Вікторівною, Бідною Вікторією Вікторівною, Кібальник Юлією Олегівною та керівником гуртка  Качайло Людмилою Миколаївною відвідали обласну бібліотеку ім.Горького.

Під час екскурсії учні відвідали численні зали та відділи різні за тематикою та напрямком. Учні познайомились не тільки з різноманітністю наукових та художніх книг, а також дізналися про постійні діючі виставки, центр молоді, клуби з вивченням іноземних мов, Інтернет кімнат та кімнати активного відпочинку. Всі учні дізнались, що Інтернет не є єдиним джерелом інформації, що існує багато книжок періодичних видань та наукових робіт, які не зустрінеш  на сторінках веб сайтів. Підтвердження тому учні відвідали кімнату «ЧАСУ» в якій зібранні книжки та речі  яким більш ніж 200  років. Деякі речі у учнів викликали справжнє здивування та роздуми про минуле та сучасне.

Багато учнів зацікавила можливість відкриття абонементу та користування широким спектром можливості користування та спілкування між собою в бібліотеці ім.Горького.

Виражаємо велику подяку Адміністрації та співробітникам бібліотеки за чудову та корисну екскурсію, добре проведений час. Бажаємо їм процвітання та творчих здобутків.

dscn9866 dscn9894 dscn9899 dscn9933 dscn9935 dscn9940 dscn9945 dscn9955

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівних гуртка                                                           Качайло Л.М.

Майстер в\н                                                                   Кішко К.В.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.