Екскурсія до Дня захисту дітей

В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом радості та надії дітей та молоді на майбутнє.

Щороку в Запорізькому вищому професійному училищі, з нагоди цієї дати, організовуються екскурсії, розважальні програми, брейн ринги, квести, тощо.

Цього року учнівську молодь було запрошено на екскурсію, яку організували та провели бібліотекар Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва Оксана Миколаївна Подоляк та соціальний педагог ДНЗ «ЗВПУ» – Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Учні пройшли вулицями міста Запоріжжя і познайомились з історією будування Соцміста на початку 20 – 50–х років ХХ ст. та унікальним архітектурним надбанням в стилі конструктивізму. Дівчата та хлопці групи № 06, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», групи № 02, які навчаються за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник – плиточник», разом з викладачем Орел Наталією Григорівною, яка супроводжувала їх під час екскурсії, поповнили свої знання з питань історії рідного міста і отримали естетичне задоволення.

На закріплення інформації, добутої під час пішохідної екскурсії, соціальний педагог провела вікторину. З хорошим настроєм та призами повертались учні додому.

Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.