КОНКУРС СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «ТОБІ ОБИРАТИ!»

Відповідно до проекту Обласної цільової програми «Молодь Запорізького краю» на 2017 – 2021 роки, Комунальною Установою «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, з метою популяризації здорового способу життя та волонтерської діяльності проводиться Обласний конкурс соціальної реклами «Тобі обирати!».

Протягом двох тижнів учнівська молодь Запорізького вищого професійного училища готувала для участі у конкурсі рекламний матеріал соціального характеру в номінаціях:

– соціальна зовнішня реклама;

– соціальна друкована реклама;

– соціальна відеореклама;

– соціальна Інтернет реклама

за темами: «Здоровий спосіб життя» та «Популяризація волонтерської діяльності».

З метою відбору кращих соціальних робіт для участі в Обласному конкурсі соціальної реклами «Тобі обирати!», на базі учбового закладу було проведено 1 етап конкурсу.

За результатами конкурсу в номінації соціальна друкована реклама (буклет) на тему: «Здоровий спосіб життя»:

1 місце – Капелюш Анастасія (група № 19);

2 місце – Іваників Дарія (група № 19) та Пєхова Анастасія (група № 08);

3 місце – Гришко Аліна (група № 19)

За результатами конкурсу в номінації соціальна друкована реклама (буклет) на тему: «Популяризація волонтерської діяльності»:

1 місце – Гришко Аліна (група № 19) та Пєхова Анастасія (група № 08);

2 місце – Іваників Дарія(група № 19) та Капелюш Анастасія (група № 19) ;

3 місце – Бронштейн Олександра (група № 19) та Мамай Таїсія (група № 19)

Активними учасниками конкурсу в номінації соціальна друкована реклама (буклет) на тему: «Здоровий спосіб життя» були Герасимчук Родіон, Фуркалова Катерина та Тахтамиш Карина.

За результатами конкурсу в номінації соціальна відеореклама на тему: «Здоровий спосіб життя»:

1 місце – Чала Анастасія  та Бугайова Єлизавета (учениці групи № 07).

За результатами конкурсу в номінації соціальна відеореклама (відеоролик) на тему: «Популяризація волонтерської діяльності»:

1 місце – Волонтерська група «Лідер»

За результатами конкурсу в номінації соціальна аудіореклама (аудіоролик) на тему: «Популяризація волонтерської діяльності»:

1 місце – Волонтерська група «Лідер»

Вітаємо з перемогою учасників 1 етапу конкурсу соціальної реклами та бажаємо їм головної перемоги у Обласному етапі конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати!».

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.