Вітаємо майстра!

В ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» 09.12.2016 року відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання з професії «Адміністратор» Копилець Юлії Юріївни. Вступний інструктаж уроку виробничого навчання на тему «Ділові бесіди з персоналом» для учнів групи 18 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» майстер провела у вигляді інтерактивного уроку із застосуванням ігрових технологій, мультимедійної презентації, перегляду навчального відео.

Цей урок майбутні професіонали сфери адміністративного управління запам’ятають надовго, бо у цікавій формі вони ознайомилися з такою непростою процедурою, як проведення співбесіди.

Грамотно побудована структура уроку, застосовані ігрові елементи на етапі актуалізації опорних знань у вигляді гри «Лотерея», заохочувальні солодкі призи, які учні отримували за правильні відповіді, підготовлені випереджальні завдання, участь в ролях роботодавця, претендента і експертів під час ділової гри створили цікаву, продуктивну атмосферу. Застосовані мультимедійна презентація, влучні тематичні навчальні відео допомогли краще сприйняти матеріал, у ненав’язливій формі продемонстрували можливості і варіанти реалізації різних  видів і форм співбесіди з претендентами на вакантні місця.

Вітаємо нашого молодого майстра Копилець Ю.Ю. зі значним професійним досягненням – першим відкритим уроком, бажаємо успіхів, нових творчих знахідок, реалізації потенціалу талановитого педагога!

erqvxm3dkdmnpsorq2ngrstbno9ouwcdy2y3ehuinvsa5xm0wjxvtzmkdkdhzsydva

 

 

 

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.