Обласний форум медіапроектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю!»

11 травня 2017 р. . у Класичному приватному університеті  відбулося підбиття підсумків та нагородження учасників обласного форуму медіапроектів «Про Батьківщину свою дбаю, бо право  жити гідно маю!»

Метою форуму медіапроектів є забезпечення у молодого покоління розвинутої патріотичної свідомості і відповідальності, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про спільне благо, збереження та шанування національної пам’яті.

Учениці групи № 14 «Декоратор вітрин. Флорист» Бухтярова Оксана та Циганій Катерина» вирішили  взяти  участь у цьогорічному  медіафорумі. Була представлена робота  у номінації  соціальне відео «Запорізьке козацтво»,  яка була відзначена почесним дипломом.

Такий конкурс є можливістю для учнів  проявити свої таланти до створення медіапродуктів. І сподіваємось, що у  майбутньому стане тією рушійною силою, яка допоможе нам позбуватися проблемних питань. Молодь, яка бере участь у таких конкурсах, для себе обирає свій шлях. Це учні, які цілеспрямовано хочуть себе проявити як раз у медіабізнесі. І сьогодні ці перші кроки вже можуть показати – є талант у людини чи ні.

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін  Войтюк Тетяна Миколаївна.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.