207-ма річниця від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2021 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» було відзначено 207-му річницю від дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

          Активну участь у заході взяли учні групи № 02 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» (майстер виробничого навчання Куліш Альона Василівна) та групи № 07 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (майстер виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна).

          Учні декламували вірші. Презентацію про дитинство і юність поета представила учениця групи № 02 Бакшина Анна, а викладач Єременко Лілія Федорівна доповнила презентацію розповіддю про особисте життя Тараса, яку учні слухали із задоволенням.

          Відео «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» доповнило знання здобувачів освіти про історію України, її боротьбу за незалежність.

          Цей захід надихає учнів вірити в свої сили, бути патріотами рідної держави.

 Викладач Єременко Лілія Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.