Нове бачення міського простору: наша команда серед кращих!

Майбутнє Запоріжжя створюється вже сьогодні, і роблять це наші талановиті студенти! Цими днями відбувся фінальний етап обласного конкурсу «Реновація міського комфорту», організованого НМЦ ПТО у Запорізькій області.

Головна ідея події — дати молоді можливість запропонувати реальні, свіжі та корисні рішення для покращення нашого рідного міста Запоріжжя.

Пишаємося нашою переможною командою «ProComfort»!

Адміністрація та весь колектив ДНЗ “Запорізьке ВПУ” щиро вітають наших винахідливих здобувачок освіти: Фраінт Орину, Гуназу Тетяну, Михайлюкову Юлію!

Під керівництвом наставників: Журавльової Аліни, Диннік Юлії, Шевчук Вікторії команда проробила колосальну роботу, згенерувала крутий замисел і блискуче його захистила! Училище пишається вами! Ви довели, що вмієте мислити масштабно, креативно і з турботою про рідний край.

Нехай цей успіх стане першим кроком до реальної перебудови та модернізації наших вулиць і скверів! Рухаємося до нових перемог разом!

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.