Свято Масляної

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. Масляна традиційно поділяється на два періоди: Вузька Масляна (понеділок – середа) та Широка (четвер – неділя). У перший період було дозволено працювати, а от другий був цілком присвячений масовим гулянням: катання на санчатах та упряжках, кулачні бої, вечорниці тощо.

З метою популяризації  національних традицій, звичаїв та обрядів українського народу 20 лютого 2020р.  у  ДНЗ ЗВПУ  із здобувачами освіти, які мешкають у в гуртожитку викладачі  спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна та Орел Наталя Григорівна провели виховну годину «Свято Масляної»

У ході заходу його викладачи розповіли присутнім історію виникнення Масляної. Діти із цікавістю  розповідали про традиції святкування Масляної. Здобувачі освіти, ставши учасниками «Млинної вікторини» показали себе справжніми знавцями українських традицій.

Ми всі  в очікуванні теплого сонечка, яке наче золотистий млинець, скоро високо підніметься над небосхилом, і перетворить на потічки води залишок зимового панування. Масляна відбулася-весна розпочалася!

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Викладач Орел Наталя Григорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.