ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

26 лютого 2019 року майстри виробничого навчання ДНЗ «ЗВПУ» Бурдейна Любов Михайлівна та Кривко Ніна Петрівна відвідали школи міста Дніпрорудний з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Проблема професійного самовизначення постає сьогодні перед старшокласниками, випускниками шкіл.

Майстри виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна та Кривко Ніна Петрівна провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-х та 11-х класів спеціалізованої школи «Талант», школи – гімназії «Софія» та спеціалізованої школи «Світоч». Вони розповіли про підготовку робітничих професій економічно – адміністративного, художнього, та будівельного напрямку училища. Були представлені презентації професій та приклади робіт учнів.

          Бурдейна Любов Михайлівна та Кривко Ніна Петрівна розповіли майбутнім абітурієнтам про важливість правильного вибору та затребуваність робітничих професій в сучасному суспільстві. Адже робітничі професії – це дефіцит на ринку праці, який необхідно заповнити кваліфікованими та конкурентноздатними працівниками. Це дасть їм можливість здобути затребуваний на ринку праці фах, а згодом успішно розпочати трудову діяльність.

          Учні із задоволенням та великою увагою прослухали надану інформацію, яка стане їм у нагоді при виборі майбутньої професії.

Майстер виробничого навчання                        Бурдейна Любов Михайлівна

Майстер виробничого навчання                        Кривко Ніна Петрівна


Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.