Креативні рекламісти!

Сучасна освіта потребує педагога  – справжнього  професіонала, який  повинен постійно розвиватися, опановувати новітні технології, активно впроваджувати їх у власну педагогічну діяльність. Незважаючи на розвиток інтернет та хмарних технологій, однією із популярних освітніх технологій сьогодення залишається проектна діяльність.

В рамках тижня професійної майстерності за професіями «Агент з постачання» та «Адміністратор», викладач  спецдисципліни «Основи рекламного маркетингу і дизайну» Войтюк Тетяна Миколаївна провела  захист творчих проектів здобувачів освіти груп № 13 та 19.

27 листопада 2019 року  майбутні адміністратори  представили та захистили власноруч розроблені рекламні каталоги  фірм.

У рамках проекту потрібно було створити цілу низку інформаційних продуктів. Це і логотип, де необхідно було поєднати шрифт з готовим зображенням,  і чорно-біла реклама для газети, і кольорова для журналу, і саме головне – необхідно було розробити та представити рекламний каталог продукції фірми. 

Представлені  проекти мають оригінальний характер і свідчать про високий ступінь професійної підготовки. У процесі захисту проектів здобувачі освіти  переконливо викладали результати своєї роботи, змістовно відповідали на питання не тільки викладача,  а й «своїх колег» – одногрупників.

Сподіваємось, що всі набуті предметні компетентності майбутні адміністратори  використають  незабаром на виробничий практиці, яка почнеться наприкінці грудня!

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна 

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.