Я – Українець…ось і вся моя біографія

Вже 15 років поспіль Обласний центр патріотичного виховання молоді, проводячи обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, створює на запорізькій землі справжнє свято, до  якого долучається молодь із різних районів нашої області.

Метою Конкурсу є формування у молоді патріотизму, національної гідності; підтримка обдарованої, талановитої молоді; підтримка діяльності клубів, центрів, громадських об’єднань та організацій патріотичного напряму.

21 квітня 2016 року у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара» відбувся фінал конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина», у якому прийняли участь фіналісти зональних етапів конкурсу, що проходили з 18 березня по 13 квітня 2016 року.

Зі сцени гостинного залу обласного музично-драматичного театру імені Володимира Магара, у виконанні молодих талантів запорізького краю, лунали патріотичні пісні які вшановували Україну, матерів, воїнів-захисників. Виконувались танцювальні композиції і хореографічні постановки, присвячені рідному краю, любові до Батьківщини та готовності в будь-яку мить стати на її захист.

Фінал обласного конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина 2016» відвідали військовослужбовці строкової служби 23 окремої бригади охорони громадського порядку. Пощастило  і учням ДНЗ «Запорізького вищого професійного училища» бути гостями на цьому святі.

Концертна програма мала великий успіх і з упевненістю можна сказати що Запорізька земля, як і в часи козацтва, є і надалі колискою справжніх патріотів і дуже талановитої молоді, яка в майбутньому буде розбудовувати нашу Державу,  захищати її і прославляти у всьому світі.

Ми щиро аплодували всім виконавцям, дякуючи за прекрасні виступи, хвилини радості і насолоди отримані від перегляду концерту.

GHQ0SKJCOUA PhXLFA0ss8w qnFPoW50Sig 08s5oHFtH2Q -tmk3ZuCqo0 I65-rvz65xw YR_vtJXdf74 dsc_0008_1 aabqgliyc0m-(article-picture2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер в/н Кібальник Ю.О.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.