СКАЖИ НІ СУЇЦИДУ!

З метою профілактики суїцидальної поведінки учнів, в групах № 10 та № 15 за професією «Живописець. Флорист», було проведено заняття з елементами тренінгу «Скажи ні суїциду!».

В ході заняття розширювалися знання учнів про суїцид, причини його виникнення та шляхи вирішення. Під час показу презентації проводилась корекція самопринятия учнів і експрес-діагностика суїцидального ризику (модифікація Т.М.Разуваєвої).

Під час перегляду відео ролика «Скажи ні суїциду!», кожен зміг усвідомити своє життєве призначення.

Працюючи в групах над проблемною ситуацією, учні вчилися знаходити рішення конструктивним спосіб, даючи алгоритм дій, який може допомогти їм у побудові стратегії вирішення ситуації.

Такі практикуми розвивають у хлопців та дівчат навички надання допомоги собі та іншим у складних життєвих ситуаціях.

Під час рефлексії кожен зміг висловити свою думку про заняття, а соціальний педагог, розповіла притчу, якою підвела підсумок, що в «вартість» життя кожної людини завжди входить радість і любов, самореалізація і свобода вибору, і тільки особисті обмеження заважають це зрозуміти і жити щасливо.

Треба завжди пам’ятати, що головне мистецтво кожної людини – це навчитися ставити для себе правильні життєві цілі, завжди рухатися вперед, оцінюючи перешкоди, і знаходити ресурси для подолання їх.

img_2311 img_2316 img_2320 img_2328 img_2333

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.