Проти сепаратизму та антиукраїнської ідеології

Сепаратизм –поширене в сучасному світі суспільно-політичне явище, що притаманне багатьом поліетнічним державам, що являє собою серйозну загрозу як для України, так і для безлічі інших країн і територій світу.

Наслідки сепаратизму надзвичайно небезпечні для функціонування держави. Світова політична практика свідчить про те, що сепаратизм все частіше стаєпричиною збройних конфліктів, які призводять до людських жертв, появи біженців, руйнування регіональної господарської інфраструктури, соціальних інститутів, зниження ефективності територіальної влади.

29 березня 2018 року в групі 12 за професією «Маляр. Штукатур»  I курс навчання проведено виховну годину щодо протидії пропаганді сепаратизму та антиукраїнської ідеології.

Педагоги зазначили, що сепаратизм – це глобальна проблема людства, боротися з нею треба спільно. Розуміти наслідки. На особистісному рівні не допускати ненависті інеприязні до людей різних поглядів, різного віку, культур. Закликали учнів бути уважними в соціальних мережах, через які часто діють організації з антиукраїнською пропагандою. Не співпрацювати з організаціями та структурами із сумнівною репутацією, які є відверто чи замасковано антиукраїнськими.

Наприкінці заходу учні висловили думку, що захист суверенітету та збереження територіальної цілісності України є одними із найголовніших завдань держави, кожного українця.

 

 

 

 

Виховну годину підготували та провели класний
керівник групи № 12 Орел Наталя Григорівна
та майстер в/н Чебикіна Анастасія Устинівна.  

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.