Клуб «Здоров’ячок» на варті здоров’я учнів

Фізичне виховання у навчальних закладах є неодмінною частиною системи виховання учнів, результат комплексного педагогічного впливу на особистість майбутнього спеціаліста в процесі формування його професійної діяльності. Фізичне виховання забезпечує загальну та спеціальну фізичну підготовку, є одним із засобів формування всебічно розвиненої особистості, збереження та зміцнення здоров’я, оптимізації фізичного та психофізіологічного стану учнів в процесі професійної підготовки фахівця.

Саме тому в ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  для учнів, що мешкають в гуртожитку, під керівництвом керівника фізичного виховання,  було створено секцію «Здоров’ячок». Заняття в секції проходять щовівторка.  Включають в себе комплексне фізичне тренування: силові вправи, кардіо-тренування та  вправи на тренажерах.

Такий комплекс зміцнює здоров’я, виносливість, покращую розумові здібності. Сприяє вихованню гармонічно та всебічно розвинутої особистості.  Учні з задоволенням відвідують секцію, запрошують друзів.

img_20170124_140740 img_20170124_140837

 

 

 

 

Керівник фізичного виховання       Басов Павло Павлович

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.