Виховний захід про правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів

У ДНЗ “ЗВПУ”, в групах №10, № 15, з професії «Живописець. Флорист» проведено виховний захід про правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів .

За часів другої світової війни німецько-фашистські та радянські війська мінували дороги, будівлі, ділянки місцевості, закопували склади боєприпасів. Наприкінці війни, після звільнення тимчасово окупованих населених пунктів проводилося їх розмінування. Проте, частина вибухонебезпечних предметів залишилася в землі.

З часів Великої Вітчизняної війни пройшло понад півсторіччя, проте в землі знаходиться ще багато вибухових предметів, які до нинішнього часу несуть велику загрозу життю і здоров’ю людей. На них натрапляють будівельники, трактористи під час оранки, їх вимивають дощі, весняна вода.

Знайшовши вибухонебезпечні предмети, слід бути пильним. Не можна торкатися їх і не дозволяти брати в руки своїм товаришам.

  1. 03. 16. До учнів груп №10 , № 15 професії «Живописець. Флорист» , класним керівником Прокоф`євим Євгеном Олександровичем, було запрошено Старшого Сержанта Служби Цивільного Захисту, Рятувальника -Машиніста Компресу АРЧ АРЗ Тесленка Івана Федоровича для проведення Інструктажу та бесіди на тему «Вибухонебезпечні предмети».

Він розповів про те, що деякі люди, а особливо діти знаходять різні невідомі предмети та намагаються їх розібрати, палять на вогнищах, роблять спроби розбити, кидають; в результаті чого ці предмети можуть вибухнути. Від вибухів трапляються нещасні випадки, які несуть смертельні та травматичні наслідки. Тому необхідно, щоб усі, а особливо діти, мали чітке уявлення про грізну силу, приховану у невідомих та вибухонебезпечних предметах, і твердо знали правила поведінки при їх знаходженні. Тесленко Іван Федорович провів Інструктаж про те, що ж треба робити, якщо ви випадково знайшли невідомі предмети : пакети, підозріло натягнуті дроти, прив’язані до чогось незрозумілі пристрої та прилади, залишена сумка від якої йде дивний звук чи цокання. Треба звертати увагу на підозрілих людей, які щось закопують та прикручують до дерев, стовпів, дверей, лавок, урн. Про усе це, підозріле, треба повідомляти до відповідних органів. На інструктажі були задіяні фото та відео матеріали різних вибухових предметів та пристроїв.

На класній годині були присутні учні 10-ї та 15-ї групи, класні керівники Прокоф`єв Євген Олександрович, Прокоф`єва Анжела Миколаївна, та майстри груп Кібальник Юлія Олегівна і Білоцерковець Тетяна Іванівна.

правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 10 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 1 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 2 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 3 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 4 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 5 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 6 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 7 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 8 правила поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Склав: викладач  спеціальних дисциплін Прокоф’єв Євген  Олександрович.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.