АРТ-ТЕРАПІЯ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ СОЛДАТ У ШПИТАЛІ

Напередодні святкування Дня захисника Вітчизни в Запорізькому військовому шпиталі учні Запорізького вищого професійного училища влаштували арт-терапію для поранених солдатів.

У концертній програмі взяли участь члени гуртка художньої самодіяльності «Sweet dream» (керівник – Качайло Людмила Миколаївна).

У програмі звучали вірші та пісні, у виконанні учениць групи № 14 з професії «Декоратор вітрин. Флорист» Ворони Анастасії, Маковій Анастасії та Тахтамиш Карини учениці групи № 19 з професії «ОКН. Адміністратор».

Дівчата ділилися з бійцями, які проходять лікування у шпиталі, своєю творчістю, любов’ю до України і надією, що війна скоро закінчиться.

До всіх присутніх в залі зі словами привітання від імені адміністрації та учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» звернулася соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, яка привітала солдатів з наступаючим святом і прочитала вірш Сергія Михалкова «Мій солдат».

Заступник голови учнівського самоврядування ДНЗ «ЗВПУ» Руденко Марина (гр.№ 18 «ОКН. Адміністратор») та члени ради самоврядування Хімченко Нікіта (гр.№ 04 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник») та Цибульська Вікторія (група №10 «Живописець. Флорист») вітали поранених бійців і передавали привіт і поздоровлення від учнів шістнадцяти груп училища. Разом з поздоровленнями учні передали продукти харчування: варення, консерви, крупи, макаронні вироби і яблука.

Два святкових плаката учнів групи № 07 з професії «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та групи № 19 з професії «ОКН. Адміністратор» прикрасили стіни червоного куточка, де і проходила концертна програма.

В кінці програми прозвучала пісня «Україна» у виконанні всіх учасників благодійної акції.

Дай Бог, щоб кожен з нас бачив більше в своєму житті радості і ніколи не бачив жахів війни!

«Хай буде мир! Хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!»

1 2 3 4 5 6 7 8 9 img_0680 img_0683

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог – Сергєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.