День пам’яти День жертв фашизму

День пам’яті жертв фашизму – це День скорботи для десятків мільйонів сучасних людей, які вспоминають тих нещасних, які загинули уроки Другої Світової війни.

. Півстоліття тому величезну нацистську машину вдалося зупинити і зруйнувати. Солдати різних національностей билися пліч-о-пліч і перемогли.

Кожен вересень ми шануємо скорботною пам’ятю  жертв фашизму.  Майже у кожній родині є такі тяжки вспомини. Майже усі родини України зачепила жорстока війна. Українці зустріли війну одими з перших– 1 вересня 1939 року, – а завершили одними з останніх – 2 вересня 1945 року. Капітуляцію останньої воюючої країни – Японії – від імені Радянського Союзу приймав український генерал Кузьма Дерев’янко.

На окупованій території було перетворено на руїни 714 міст та містечок, або 42% від усіх міських поселень, що постраждали від війни на території СРСР. Матеріальні втрати республіки становили 1,3 трлн крб. (30% національних багатств України).

Але, Українці-дуже потужна нація, яка здатна не тільки захищати свою землю, втрачаючи наїкращіх дітей, але і, як пташка Фенікс, відроджуватися з попилу!

Вшановуючи пам’ять загиблих від фашизму ми знову, ніби-то переживаємо ті тяжкі часи, таким чином застерігаючи сучасне покоління. Мета цієї дати-протидіяти ідеологією міжнаціональної єдності та дружби народів ідеології відроджуваною фашизму.

Учні групи № 10 професії «Живописець. Флорист» із захватом прийняли участь у виховній годині, присвяченій пам’яті жертв фашизму. У кожного знайшлась родинна історія про участь своїх рідних у Великій Світовій війні. Учні домовилися, що підготують презентацію про своїх пращурів, та про їх внесок у діло Великої Перемоги, і присвятять цьому окрему класну годину.

 

 

 

 

Класний керівник-Анжела Миколаївна Прокоф’єва

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.