Профорієнтаційна робота і дружня зустріч з вихованцями Запорізької школи – інтернату “Козацький ліцей”

28 березня 2018 року проведено профорієнтаційну роботу в Запорізькій школі-інтернат «Козацький ліцей».

Майбутні випускники школи-інтернату отримали інформацію, від соціального педагога Сєргєєвої Олени Анатоліївни і викладача фізичної культури Краєвої Світлани Вікторівни, про прийом в ДНЗ «ЗВПУ» та навчання, з метою придбання професії кваліфікованого робітника і подальше працевлаштування.

Після інформаційної частини відбулася дружня зустріч з вихованцями інтернату з настільного тенісу, де змагалися учні 1 курсу ДНЗ «Запорізьке ВПУ», які навчаються за професією «ОКН. Адміністратор» та учнівська молодь 10 – 11 класів школи – інтернату.

З рахунком 12 х 8 перемогла команда ДНЗ «Запорізьке ВПУ» у складі:

Ніколаєнко Миколи, Кулібаби Артема, Сеньків Андрія та Дашко Миколи.

Але на цьому гра не закінчилась, бо дружній турнір з тенісу продовжили вчитель фізичної культури та основ здоров’я школи – інтернату – Косман Анастасія Анатоліївна і викладач фізичної культури училища – Краєва Світлана Вікторівна. Неймовірна та захоплююча гра, за якою спостерігали члени двох команд, закінчилася перемогою Світлани Вікторівни.

Не зважаючи на нашу перемогу в цій грі, ми вважаємо, що перемогла дружба!

Вихованців Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було запрошено до Запорізького вищого професійного училища на день відкритих дверей, де учні школи – інтернату матимуть змогу ознайомитись з матеріально-технічно базою навчального закладу, і прийняти участь дружніх зустрічах з шашок, шахів та міні-футболу.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.