Помічники Святого Миколая

Кожний з нас був дитиною, кожен вірив у чарівну казку.  А коли зима ступає на поріг і несе за собою  свята, в цю чарівну казку хочеться вірити й дорослим, сповна відчути атмосферу дива. Так  і ми, учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  вирішили пригадати чудові моменти дитинства і подарувати казкові відчуття  діткам .

Перевтіливщись в помічників  Св. Миколая, разом з майстром виробничого навчання Кібальник Юлією Олегівною, соціальним педагогом Сергєєвою Оленою Анатоліївною та керівником гуртка Качайло  Людмилою Миколаївною, підготували для дітей вихованців інтернатів та реабілітаційних центрів казкову програму.  Образ лісових звірят   та казкових героїв обрали учені 19 та 18  групи (ОКН. Адміністратор) Руденко Марина,  Бутенко Яна,  Гришко Аліна, Іваніків Дар’я, Герасимчук Радіон, учениця групи 14 (Декоратор вітрин. Флорист) Ворона Анастасія, учні групи 02 (Маляр штукатур. Лицювальник-плиточник) Щербина Анатолій,  групи 09 (ОКН. Агент з постачання) Ханін Олександр, учениця групи № 10 ( Живописець. Флорист) АнісімоваКатерина.

Ми провели з ними майсер-класи,  танцювальні розминки, конкурси, веселі ігри, загадували загадки та слухали цікаві та талановиті маленькі творчі виступи. Ми були здивовані іхньою щирою зацікавленістю, енергічністю, ентузіазмом, активністю старанністю та талановитістю.  Нас зустріли теплою дружньою атмосферою, нам було дуже приємно дивитись на їх щирі посмішки, повні доброти та щастя очі.

Наприкінці свята всі отримували подарунки та солодкі винагороди. Діти були вдячні, щасливі та запрошували  нас ще до себе в гості. Ми дякуємо всім дітям, вихователям, та всім,завдяки кому відбулись ці свята.  Бажаємо всім святкового настрою та чарівного дива в наступаючому році.

dscn0109 dscn0121 dscn0141 dscn0154 dscn0179 dscn0185 dscn0212 dscn0227 dscn0230 dscn0241-kopyya dscn0248-kopyya dscn0256 dscn0262

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учениця групи №14              Ворона Анастасія

Учениця групи № 18             Руденко Марина

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.