День прав людини: 70 років Загальній декларації

Щороку 10 грудня Україна та увесь світ відзначають Міжнародний День прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини. У контексті відзначення 70-річчя Загальної декларації прав людини -ЮНЕСКО висуває на перший план центральну увагу питанням захисту прав людини в історії.

З цього приводу, із здобувачами освіти, які мешкають у гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» 13 грудня був проведен тематичний виховний захід.

Головна мета заходу – пояснити, що таке права людини, наскільки вони важливі для життя людини; визначити етапи формування прав людини; виховувати правосвідомість у здобувачів освіти.

Наприкінці заходу, присутні надійшли висновку: щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Якщо людина має права, то вона повинна мати і обов’язки, якщо немає обов’язку, немає права.

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Викладач Єрьоменко Олена Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.