ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ З ШАШОК ТА ШАХІВ

В ряду інтелектуальних ігор шахи займають чи не перше місце. Але і шашки близькі до них.

Шашки – захоплююча гра, створена народом. Деякі вчені схилялися до думки, що шахи і шашки споріднені. Відомий шахіст, колишній чемпіон світу, доктор Еммануїл Ласкер говорив, що шашечна гра – мати шахової і гідна мати.

Незважаючи на те, що шашки і шахи абсолютно різні ігри, вони давно вірно служать людям не тільки для розваги, а й для розвитку розумових і аналітичних здібностей, часто конкуруючи між собою.

1 лютого на базі Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 1 пройшов шахово-шашковий турнір серед вихованців інтернату та учнів Запорізького вищого професійного училища.

Непомітно пролетіло півтори години. Не тільки дорослі гравці і педагоги уважно стежили за правильністю гри, але і вболівальники не сиділи на місці – повільно ходили поміж рядів і спостерігали за ходом боїв. Долаючи хвилювання, кожен учасник прагнув до перемоги. В ході гри всі хлопці та дівчата доброзичливо ставилися до суперників і співпереживали чужим невдачам. Звичайно, переможцями стають не всі!

Після закінчення гри суддя підвела підсумки.

Змагання пройшли в теплій, дружній обстановці, де гравці і вболівальники отримали справжнє задоволення від гри!

Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ» запропонували зробити світлини на згадку та запросила на День відкритих дверей, який відбудеться 23 лютого 2017 року.

1 2 3 4 5 6

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Викладач фізичного виховання Краєва Світлана Вікторівна.

Опубліковано у загальній категорії, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.