ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ!

На виконання рішення Запорізької обласної ради від 24.11.11 №10 «Про обласну програму з патріотичного виховання молоді на 2012-2016 роки, в рамках реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради 29.09.2016 проведено екологічну акцію «Екомісто. Запоріжжя – це Я».

Учнівська молодь ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» активно залучилась до екологічної акції, мета якої громадянсько-патріотичне, екологічне виховання молоді, впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів та формування відповідального ставлення до стану довкілля та чистоти навколишнього середовища.

На першому етапі акції , який розпочався о 14-00 – була сумісна діяльність учнівської молоді по прибиранню прилеглої території до навчального закладу.

Наступний етап розпочався о 16-00 в приміщенні КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР , з презентацій команд учасників фото звітів з місць прибирання.

2 3 4

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

Команда «Еко-спецназ», головний девіз якої: «Ми – творчі, сміливі! Ми – еко-спецназ! Ми – зробимо місто чистим для нас!», презентувала фото звіт з місць прибирання та поділилась з присутніми своїми враженнями.

5

 

 

 

 

За небайдуже та відповідальне ставлення до стану довкілля, питань екологічного та громадянсько-патріотичного виховання, формування привабливого іміджу Запорізького краю та активну участь в екологічній акції «Екомісто. Запоріжжя – це Я» команді «Еко-спецназ» було висловлено подяку та нагороджено солодкими призами .

67

 

 

 

 

 

Яскравим продовженням другого етапу були майстер-класи по створенню патріотичних соціальних молодіжних проектів та обговорення їх впровадження.

9 10 11 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Акція завершилась, але враження залишились. Кожен з учасників акції розумів, що Запоріжжя – це всі ми і що саме на кожному з нас лежить відповідальність за його чистоту!

Голова ради учнівського самоврядування ДНЗ «ЗВПУ» – Денисенко Олександра

Соціальний педагог – Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.