Формування здоров’язберігаючих компетенцій у сучасного учня

З метою формування в учнів здоров’язберігаючих компетенцій сучасної людини, в гуртожитку Запорізького вищого професійного училища було проведено профілактичний захід «Правила і навички особистої гігієни».

Головна мета: виховання в учнів інтересу до свого здоров’я, як основи всіх майбутніх успіхів у житті.

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна познайомила учнів з презентацією, за допомогою якої дала конкретні рекомендації щодо дотримання учнями основних правил особистої гігієни та елементів здорового способу життя. Учні отримали буклети та мали змогу задати питання та отримати відповідь.

Медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна, яка була запрошена на цей захід, познайомила з факторами, що впливають на здоров’я. Підкреслила, що гігієнічне виховання – це складова частина загального виховання і є невід’ємною складовою культурної поведінки людини.

Виховуючи в учнів відповідальність за своє здоров’я, ми розвиваємо вміння аналізувати і застосовувати отримані знання в житті.

Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), здоров’є визначається надзвичайно різними складовими. Вони взаємопов’язані, й кожна з них робить свій внесок у здоров’я людини.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.