Креативні рекламісти!

Сучасна освіта потребує педагога- справжнього професіонала, який повинен постійно розвиватися, опановувати новітні технології, активно впроваджувати їх у власну педагогічну діяльність. Незважаючи на розвиток інтернет та хмарних технологій, однією із популярних освітніх технологій сьогодення залишається проектна діяльність.

Вже традиційно, викладачспецдисципліни «Основи рекламного маркетингу і дизайну» Войтюк Тетяна Миколаївна, наприкінці вивчення курсу проводить захист творчих проектів учнів.

Так, 05 грудня 2018,в рамках тижня професійної майстерності з професій «Адміністратор»,учні групи № 18 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»представили та захистили рекламні каталогифірм.

У рамках проекту потрібно було створити цілу низку інформаційних продуктів. Це і логотип, де необхідно було поєднати шрифт з готовим зображенням,і чорно-біла реклама для газети, і кольорова для журналу, і саме головне – необхідно було розробити та представити рекламний каталог продукції фірми.

Учнівські проекти мають оригінальний характер і свідчать про високий ступінь професійної підготовки. У процесі захисту проектів учні переконливо викладали результати своєї роботи, змістовно відповідали на питання не тільки викладача,а й «своїх колег» – одногрупників.

Сподіваємось, що всі набуті знання та вміння учні використаютьнезабаром на виробничий практиці, яка почнеться наприкінці грудня!

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.