В пам’ять героям – захисникам всіх часів.

Україна у всі часи  не залишалась без своїх героїв, своїх мужніх та відважних захисників.  В пам’ять героїв що боронили нашу землю, її цілісність та незалежність протягом кількох поколінь  в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» пройшов святковий захід « Героям-захисникам України – наш низький уклін».  Захід був присвячений річниці визволення Запоріжжя від німецько-фашистьких загарбників, Дню українського козацтва, Дню захисника України.

На заході були присутні почесні гості: полковник Черепанов Віктор Іванович та майор Єлец Олег Анатолійович Громадської організації ветеранів озброєних сил Запорізької області та бійці  Підрозділу військової служби правопорядку «Сармат».

Голови учнівського самоврядування спільно з усіма учнями підготували для гостей подарунки та яскраві плакати з привітаннями. З найтеплішими словами вдячності та привітання вони звернулися до ветеранів та бійців. Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна  виконала для всіх почесних гостей  пісню «Идет солдат по городу», що стала яскравим подарунком.

Про історію святкування  Дня захисника України та про знаменні події, що передували йому розповіла у своїй презентації  бібліотекар та викладач Білогорохова Галина Федорівна.  Всі присутні ще раз перегорнули сторінки з історії мужності та відваги українського народу, ще раз згадали видатних героїв – захисників України.

На честь визволителів нашого рідного краю та всієї України свої творчі подарунки підготували учасники творчих студій  ДНЗ ЗВПУ (керівник Качайло Людмила Миколаївна). Учениці 14 групи та 11 групи (декоратор вітрин – флорист) Ворона Анастасія, Маковій Анастасія, Бухтоярова Оксана, Шматок Єлизавета, учениці 18 та 19 групи (ОКН –адміністратор) Руденко Марина та Тартамиш Карина виконували пісні, декламували вірші та звертались з словами привітаннями для всіх, горде ім’я кому – захисник.

Після заходу учні, що мешкають в гуртожитку, гостинно прийняли гостей свята на дружньому чаювані. В не офіційній теплій атмосфері учні мали можливість поспілкуватись з бійцями та дізнатися про цікаві моменти  з життя військових.

dscn9780 dscn9791 dscn9800 dscn9808 dscn9814 dscn9818 dscn9825 img_0743 img_0747 img_0757 img_07582 img_0763

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка         Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.