9 травня – День Європи

День Європи – свято держав-членів Європейського Союзу, яке відзначається щороку 9 травня (офіційно встановлено рішенням Міланської зустрічі глав держав та урядів, країн-членів Європейського Співтовариства в червні 1985 року на честь заснування товариства).

Відповідно до Указу Президента України В. Зеленського «Про День Європи», починаючи з цього року, Україна долучається до заходів відзначення Дня Європи та миру саме 9 травня, що символізує її повернення до європейської родини.

Тому, 9 травня поточного року класний керівник групи №14/22 «Декоратор вітрин. Флорист» Войтюк Тетяна Миколаївна провела тематичну виховну годину.

Тетяна Миколаївна ознайомила здобувачів освіти групи з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. На виховному заході діти дивились відеоролик про різні європейські країни, слухали гімн та його переклад на українську мову, малювали прапори країн, які вони хотіли б відвідати. Захід був проведений успішно, здобувачі освіти були активні та задоволені проведеним заходом.

Протягом заходу присутні переконалися у прогресивності поглядів українців, обговорили актуальне питання вступу держави до ЄС і важливості цього кроку для країни, звичайно, обґрунтували власні думки. Вкотре впевнилися: Україна – це Європа

Класний керівник Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.