300-річчя від Дня народження Г.Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога.

З цієї нагоди, 2 грудня поточного року, класний керівник групи № 14/22 «Декоратор  вітрин. Флорист»  Войтюк Тетяна Миколаївна провела тематичну класну годину.

На онлайн зустрічі здобувачі освіти вшанували та осмислили інтелектуальне надбання Григорія Сковороди, ознайомилися із інтелектуальною спадщиною філософа як скарбницею національної культури.

Здобувачі освіти розповіли цікаві легенди про Г.Сковороду, про його незвичну систему оцінювання учнівських досягнень, специфічні псевдоніми, а також педагогічно-етичні афоризми, якими послуговувався цей видатний філософ-гуманіст.

Із сумом учасники згадали про Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди у селі Сковородинівка, де жив і творив відомий мислитель, який постраждав від ракетного удару в ніч на 7 травня цього року під час ракетного удару.

Після перегляду відео  здобувачі освіти  провели дискусійне обговорення, ділилися враженнями та побажаннями щодо проведеного заходу.

Класний керівник Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.