22 січня – День Соборності України

Об’єднаймося, браття! Протягом кількох століть цей заклик спонукав до боротьби наших співвітчизників і сповнював їхнє життя романтикою. Але яких зовсім не романтичних випробувань довелося зазнати славним синам України, щоб залишити помітний слід в історії своєї батьківщини, щоб збагатити її героїчними вчинками як прикладом віри, сили, надії та нескореності.

Невипадково 22 січня ми відзначаємо День Соборності України, адже цей день нагадує про об’єднання східних та західних українських земель, та й спонукає бути разом у діях, думках, переконаннях. В гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУ» відбулась виховна година до цього свята. Здобувачі освіти які мешкають у гуртожитку висловили свої думки щодо цієї події, згадали імена видатних українців, які заповідали нам берегти Україну, подбати про те, щоб вона процвітала. Кожен громадянин вільної незалежної держави повинен все робити для того, щоб бачити щасливу кожну людину.

З радістю відчуваємо, що єдність та соборність – не порожні звуки для наших співвітчизників. Хотілося б ще раз наголосити на ідеї соборності, яку заповідали нам видатні діячі української історії. Ці люди вже стали історією, мудрою історією, нехтувати їхнім досвідом – це просто безглуздо.

Цей виховний захід підготували і провели вихователь гуртожитку – Пашкевич Наталія Михайлівна та учениця 11 групи  Миколаєнко Маргарита.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.