21 листопада – День Гідності та Свободи!

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди цією дати 24.11.2021 у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» в групі № 18 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор», разом з майстром виробничого навчання Кішко Ксенією Вікторівною пройшла година спілкування з дотриманням всіх карантинних умов.

На годині спілкування, майстер виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна, розповіла здобувачам освіти про події Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей.

Ці події – нагадування всім українцям, особливо молоді, про те, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави.

Майдан — не революція інтересів — це була Революція Гідності! Всенародна!”

Всі присутні пройнялись духом історичних подій, які змінили нашу державу

Події Революції Гідності – важкий іспит для України. Він продовжується й донині. Віримо у свої сили, віримо у правду, віримо у майбутнє!

Майстер виробничого навчання                            Ксенія КІШКО

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.