Яскравий профорієнтаційний майстер-клас пройшов у Вільнянській художній школі, з живописної техніки – «Ала-пріма».

           В рамках проведення Тижня професійної майстерності професії «Живописець», який з неймовірним успіхом пройшов у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», було проведено майстер-клас з живописної техніки акварельного живопису-  «Ала-пріма». Цього разу  запропонували тему зимового пейзажу, який виконувався за уявою присутніх.

          Викладач вищої категорії та член Національної Спілкі Художників України – Євген Олександрович Прокоф’єв,  з профорієнтаційною метою, та метою розповсюдження свого передового професійного досвіду вже не перший раз проводить майстер- класс у Вільнянській міській дитячій художні йшколі. У такому цікавому заході йому  допомогали  здобувачі освіти гр. № 10 за професією «Живописець.Флорист» – Айзенштейн Анастасія, Петренко Катерина.

        15.02.2019 на майстер-класі у Вільнінській художній школі були присутні учні старших класів зі своїми викладачами, де майбутні абітуіренти ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» мали змогу ознайомитися з технікою етюду за уявою.

        Кожен з учасників, у короткий термін – 25 хвилин, зміг, на подив самому собі, написати ефектні картини в техніці «Ала-пріма», які вони із задоволенням подарують своїм близьким. Маємо надію, що в  пам’яті присутніх назавжди залишиться яскравий спогад про творчу зустріч.
           Приємно було відчувати, що майстер-клас справив фантастичне враження на присутніх. Учні та педагоги відмітили гарну підготовку живописців ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». А творча техніка «Ала-пріма» здобула  нових прихильників. 

         Цікавим виявилось ще й те, що  більшість дітей захотіло дізнатися не тільки про новітню технологію, а і про мистецтво у цілому. Не дивно те, що багато з присутніх виявили бажання відвідати День відкритих дверей навчального закладу, щоб своїми очами побачити роботи учнів, більше дізнатися про учбовий процес, особисто поговорити з педагогами художнього відділення, та навчатися в ДНЗ «ЗВПУ» за професією «Живописець. Флорист».
              Зараз наша творча команда готує нові цікаві, неповторні майстер-класи для профорієнтаційних акцій в учбових закладах нашого міста, області та інших регіонів. Приємно відчувати себе тим, хто приносить у життя інших людей нові, неповторні, позитивні емоції!

     Далі буде обов’язково цікаво! 🙂

З повагою до усіх– художник і викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Евген Олександрович Прокоф’єв.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.