ШКІДЛИВІСТЬ РАННІХ СТАТЕВИХ ВІДНОСИН

З метою формування в учнівської молоді поняття про фізіологічний розвиток та особливості ранніх статевих відносин, 27 лютого 2019 року було організовано та проведено зустріч з фахівцями «Клініки, дружньої до молоді».

Завідуюча «Клініки, дружньої до молоді» Іващенко Євгенія Григорівна провела з учнями бесіду на тему: «Шкідливість ранніх статевих відносин», під час якої учні мали змогу переглянути презентацію та дізнатися про негативні наслідки статевих стосунків для здоров’я, вплив психоактивних речовин на репродуктивне здоров’я.

Під час зворотнього зв’язку дівчата запитували і про ВІЧ інфекцію та отримували відповіді від фахівців, щодо її наслідків.

Психолог Клініки Остапенко Лариса Миколаївна наголосила на тому, що найчастіше починають статеве життя у підлітковому віці ті, хто не вміє відповідально приймати рішення. Буває, що підлітки не знають про можливі негативні наслідки, тож, варто пам’ятати, що ні вмовляння, ні тиск однолітків, ні прагнення нових відчуттів – це не причина для того, щоб зважитися ризикувати здоров’ям.

Всі присутні на зустрічі з фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» отримали буклети та листівки.

І ми закликаємо всіх – дбайте про власне здоров’я повсякчас!

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.