Тренування з пожежної безпеки

З метою навчання колективу Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» правилам пожежної безпеки та діям на випадок пожежі 22 лютого 2021 року в училищі провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ЗМУ ГУ ДНСН України в Запорізькій області Дудаль Олександр Сергійович провів чергову роз’яснювальну бесіду та навчив, що робити, якщо пожежа все ж таки трапилась.

Під час навчання інспектор розповів працівникам училища про правила поводження при виникненні пожежі, максимальний час та вимоги до правильної евакуації людей з приміщень. Повідомив про загальний стан пожежної безпеки в місті, проаналізував причини виникнення пожеж, їх наслідки та засоби запобігання.

Олександр Сергійович цікаво та наочно розповів про різні типи вогнегасників, їх переваги та недоліки; правила їх застосування при гасінні тих чи інших палаючих речовин.

Працівники училища з цікавістю слухали та активно ставили питання інспектору.

Наприкінці навчання провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям провів практичні заняття з гасіння пожежі різними вогнегасниками (порошковим та вуглекислотним ).

Такі навчання – дієвий засіб захистити учасників навчально-виховного процесу від наслідків будь-якої можливої надзвичайної ситуації в закладах освіти.

Таким чином, працівники училища закріпили знання в галузі пожежної безпеки, засвоїли правила поведінки в разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

Керівництво Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» висловлює подяку провідному інспектору відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ЗМУ ГУ ДНСН України в Запорізькій області Дудалю Олександру Сергійовичу!

Інженер з охорони праці Ірина Шепеляковська

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.