Тиждень професійної майстерності за професією «Адміністратор»

В рамках тижня професійної майстерності за фахом: «Агент з постачання» та «Адміністратор», який розпочався 29 листопада 2021 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», 01.12.2021 та 02.12.2021 листопада був проведений конкурс «Кращий за фахом «Адміністратор».

В конкурсі прийняли участь здобувачі освіти групи №13 , які навчаються за професією «Декоратор вітрин. Адміністратор» та №19 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор».

Метою проведення конкурсу було: перевірка  набутих  компетентностей здобувачами освіти на уроках професійно-теоретичної підготовки та на уроках виробничого навчання, а також, виховування любові до обраної професії.

Конкурсні завдання були представлені у вигляді дидактичних вправ розроблених за допомогою інтернет-сервісу мультимедійних дидактичних вправ LearningApps та  сервісу Puzzle Cup (Фабрика кросвордів),  сервіс зі створення кросвордів на будь-яку тематику.

В процесі виконання конкурсних завдань здобувачі освіти груп показали навики правильної організації робочих місць, раціонального використання відведеного на завдання часу, уміння працювати з різноманітними інтернет-сервісами та високий рівень професійних знань.

Майстер виробничого навчання                           Ольга РАГІМОВА

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.