“Смілива гривня”

З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію “Смілива гривня”.

Викладачі та здобувачі освіти ДНЗ «Запорізького вищого професійного училища» долучилися до цієї благодійної ініціативи, мета якої – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України.

За активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня», підтримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий вклад у наближення ПЕРЕМОГИ колектив ДНЗ «Запорізьке ВНЗ» отримав грамоту від команди Національного банку України! Так тримати!

На цьому наш дружній колектив не закінчує свої добрі справи, а саме: в межах ініціативи #ЩедрийВівторок, Національний банк запрошує освітян долучитися до Школи благодійності та Марафону добрих справ. Детальніше про заходи читайте на сайті проєкту: https://promo.bank.gov.ua/giving-tuesday

Чекаємо однодумців приєднуйтесь !!!

Практичний психолог        Ірина Мєзєнова

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.